Soki Longevity – niezwykle smaczny suplement diety

Tytuł dzisiejszego wpisu może wydawać się dość zaskakujący, jednak taki nie jest :)

Jakiś czas temu do oferty naszego sklepu dodaliśmy w stu procentach BIO soki marki Longevity. Jak być może zdążyli Państwo zauważyć, występują one w dość niecodziennych smakach. Po co więc pić tak wymyślne i nie wiadomo czy smaczne soki?

1. Ponieważ są niezwykle zdrowe.

Nie zawierają ŻADNYCH sztucznych dodatków (o czym świadczy certyfikat BIO), nie ma w nich też ani grama dodatkowego cukru. Do niektórych odmian soku, jak figowego, dodano do smaku inne soki (w tym wypadku sok z jabłek). Nie jest to jednak zarzut, ponieważ dodany sok także jest w 100% naturalny.

Każdy z napojów posiada swoje unikalne właściwości zależne od tego, z jakich owoców został wyciśnięty. Sok z żurawiny zawiera gamę witamin C, A, B1 i B2 oraz żelazo, magnez, wapń, fosfor, potas i jod. Zapobiega chorobom układu krążenia oraz miażdżycy. Pozytywnie wpływa na układ pokarmowy; a także, co ciekawe – ma działanie antybakteryjne (odkaża gardło). Ten znany medycynie naturalnej od lat specyfik najlepiej działa, przyjmowany 1-2 razy dziennie około 30 minut przed posiłkiem, ale doskonale sprawdzi się także jako dodatek do deserów.

Z kolei sok z pigwy to idealny reduktor złego cholesterolu. Potrafi znacząco obniżyć jego poziom w naszej krwi, dodatkowo przyczynia się też do zredukowania poziomu glukozy. Czy na tym kończy się lista zalet płynących ze picia tego soku? Bynajmniej! Wspomaga organizm w walce z wolnymi rodnikami, zmniejsza ryzyko zachorowania na raka, ma właściwości antywirusowe, poprawia samopoczucie, odstresowuje… Nieźle, prawda?

Jeśli zaś chodzi o sok z fig – będzie idealnym źródłem wapnia dla osób nietolerujących mleka (albo wegan). Jest także pełen witaminy B6, walczy z wolnymi rodnikami, obniża poziom złego cholesterolu, łagodzi bóle brzucha i wspomaga trawienie…

Można by wymieniać jeszcze długo, ale zdałoby się to wszystko na nic, gdyby nie kolejna cecha soku Longevity:

2. Są po prostu bardzo smaczne.

Trudno w zasadzie dodać coś konstruktywnego w tym podpunkcie oprócz: kto nie spróbuje, ten się nie przekona. Ale chyba właśnie tak jest.

Nie chciałabym, żeby ten post został odebrany przez Państwa jako nachalna reklama, bo nie o to mi chodzi. Wydaje mi się po prostu, że fajnie byłoby codzienną dietę wzbogacać czy właśnie suplementować nie jakimiś gorzkawymi pigułami czy łychą tranu, ale także przesmacznymi i przy tym przezdrowymi sokami :) Tym bardziej, że w tak szerokiej ofercie prawie każdy znajdzie coś dla siebie.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!

 

Dodaj komentarz