Wiosenny konkurs rozstrzygnięty!

Puszka.pl oraz my, www.kielki net, wspólnie zorganizowaliśmy wiosenny konkurs i właśnie przyszła chwila na ogłoszenie wyników. Jury w składzie:  Patrycja Kazała, Paulina Sołtowska i Marcin Szydelski dokonało wyboru zwycięzców.

Niestety pojawiały się też przepisy bez adresu zwrotnego, zatem tylko z tego powodu zostały odrzucone w ocenie, bo w razie nagrodzenia nie mielibyśmy jak skontaktować się z osobą, która przepis nadesłała.

Nagrodzone przepisy na Pestce umieszczę jutro a dziś informacje o zwycięzcach:

 

1 miejsce Dana, która wysłała dwa świetne przepisy wyróżniające się na tle innych, większości sałatek. Zupa-krem z ogórka oraz okonomiyaki szybko przekonały nas do siebie.

2 miejsce Dżasta Kasiop za wiosenny poranek z awokado, rzodkiewką i ogórkiem

3 miejsce nagrodziliśmy podwójnie, bo nie mogliśmy się zdecydować czy nagrodzić mygosię za wiosenny twarożek o wielu smakach czy może Idę Wrzesień za tortillę świetnie udokumentowaną zdjęciowo. Tak więc nagroda 3 się rozmnożyła i pójdzie do obu pań.

 

Co prawda w większości nadesłanych przepisów kiełki stanowiły zwyczajową ozdobę czy też posypkę, jednak trafił się również pasztet z soczewicy. Niestety właśnie ten przepis nie posiadał kontaktu, zatem choć nie mogliśmy autora nagrodzić, to przepis na pewno umieszczę jutro tutaj.

 

Gratulujemy zwycięzcom i do następnego!

Dodaj komentarz